zobacz film o duradeck tel. (+48) 698 616 848 | biuro@eventdeck.pl

MOCNA I TRWAŁA KONSTRUKCJA

Każdy 39kg panel DuraDeck jest stworzony i specjalnie modelowany z polietylenu (HDPE) o wysokiej gęstości, niezwykle wytrzymały, odporny na środki chemiczne czy warunki pogodowe, zdolny wytrzymać prace w warunkach przemysłowych. Dodane składniki przeciwutleniaczowi UV- zapewniają długotrwałe użycie wewnątrz i na zewnątrz bez obawy o blaknięcie czy niszczenie na słońcu. Sekcje wyjątkowo sztywne posiadają w swojej budowie element elastyczny pozwalający znosić duże obciążenia bez obawy o złamanie czy pękanie.

WYGODNY KSZTŁT

DuraDeck to mata o wymiarach 240cm na 120cm i grubości 1,25cm doliczając do tego specjalny wzór ułatwiający trakcję. Do 500 sztuk może być transportowane w standardowym kontenerze, swobodnie mieszczą się do małej ciężarówki. Palety z matami DuraDeck w razie konieczności mogą być piętnowane podwójnie lub potrójnie. Zwarta budowa i kształt pozwala na dowolne pakowanie na wypadek transportu na dowolny pojazd transportowy

DOSTĘPNY W RÓZNYCH KOLORACH

Zależnie od zastosowania, DuraDeck mogą być zamawiane w kolorze białym lub czarnym ( inne kolory zależne od wielkości zamówienia) W przypadku ochrony trawy podczas upalnych i wysoce nasłonecznionych miejsc białe maty zapobiegają zaparzaniu się i przegrzewaniu murawy. 

WYGODNY SYSTEM ŁĄCZENIA

Każda mata posiada w swojej budowie otwory łączeniowe, po jednym w narożnikach oraz w środkowej części, umożliwiając łączenie mat: bok w bok” lub obrót o 90 stopni i tworzenie wzoru typu “mur”. Maty DuraDeck mogą być łączone za pomocą 2 lub 4 ramiennych elementów łączących metalowych lub plastikowych. Elementy łączące metalowe są zdolne utrzymać maty razem w przypadku ruchu niezwykle ciężkich pojazdów czy niezwykle ważnego momentu skrętu wózków widłowych lub szybkich hamowań.
Lekkie elementy łączące plastikowe mają zastosowanie w przypadku lżejszych ciężarów, szybszy montaż. Oczywiście maty mogą spoczywać bez jakichkolwiek połączeń, zachodząc na siebie, zależy to tylko i wyłącznie od rodzaju zastawania.

PRZENOSI DUŻE CIĘŻARY

Zależnie od rodzaju i gęstości podłoża, maty DuraDeck zdolne są przenieść ciężar pojazdów czy sprzętu dochodzący do 80 ton.
System był wykorzystywany i testowany przez laboratoria Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych ( Army Corp of Engineers Soft Soil Testing Laboratory). Nasze maty zostały przebadane podczas przejazdu 2000 maksymalnie obciążonych siedmio tonowych wojskowych ciężarówek a przejazd odbywał się po matach ułożonych na podłożu piaskowym.

PRZEWYZSZA SKLEJKĘ I INNE SYSTEMY

W odróżnieniu od sklejki, DuraDeck nie strzępi się, nie gnije, nie koroduje i butwieje, nie posiada w swojej budowie żadnych substancji szkodliwych, mogących pojawiać się w trakcie produkcji niektórych typów sklejki. Nasze panele spełniają wszelkie regionalne wymagania w przypadku prac projektowych czy budowlanych i innych.
Używając DuraDeck w miejsce paneli drewnianych nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale pomagasz chronić naturalne środowisko i swoją pracę przed zanieczyszczeniem.

PRODUKOWANY Z ODZYSKIWANEGO PLASTIKU

Wszystkie produkty DuraDeck wytwarzane są głownie z odzyskiwanego w formie recyklingu plastiku tak, więc pomagają chronić środowisko naturalne. Maty DuraDeck wytwarzane są zgodnie z zarządzeniami i wszelkimi wymaganiami dla tego typu produkcji, użycie materiałów odzyskiwanych w procesie recyklingu sięga do 90 %.

DOSTEPNE W WYNAJMIE

Zawsze zachęcamy do zakupu naszych mat DuraDeck, jako produktu prawie nie zniszczalnego przez lata.
W przypadku pojedynczych projektów, które są wyjątkowo ograniczone w czasie i miejscu, oferujemy możliwość wynajmu w przystępnych finansowo okresach dziennych czy tygodniowych. W tym przypadku zapewniamy dostawę na planowane miejsce użycia jak tez zapewnimy i dopilnujemy instalacji i demontażu.
Więcej informacji na DuraDeck wynajem.