zobacz film o duradeck tel. (+48) 698 616 848 | biuro@eventdeck.pl

FIRMA BART

Firma Bart – EventDeck jako przedstawiciel marki Signature - największego amerykańskiego producenta i firmy wynajmującej przenośne systemy ochrony trawy naturalnej i wykładzin syntetycznych, wprowadza na rynek produkt niezbędny przy produkcji imprez masowych i dający możliwość poszerzenia oferty obiektów sportowych bez obawy o zniszczenie cennych nawierzchni.

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI I OFERTA

Systemy ochrony Signature dają możliwość instalowania na swojej powierzchni krzeseł, ławek, elementów sceny bez obawy o uszkodzenia nawierzchni. Możliwość pracy wózkami widłowymi czy innymi pojazdami technicznymi sprawi, że przygotowanie widowiska będzie przebiegać sprawnie, szybko i bezproblemowo nie niszcząc obszaru trawy naturalnej czy syntetycznej lub innej cennej powierzchni.
Signature oferuje kompletne systemy ochronny murawy, od lekkich, giętkich plandek i mat po sztywne, wytrzymale plastikowe moduły, systemy przenośnych, wysoce wytrzymałych dróg i ciągów pieszych.
Wszystkie wymienione systemy posiadają mocne i dokładne systemy łączące umożliwiające rozbudowę i konfiguracje do zadanych wymiarów. Kolejne sekcje elementów w łatwy i szybki sposób mogą być instalowane w nowym miejscu w regularny i powtarzalny sposób.