zobacz film o duradeck tel. (+48) 698 616 848 | biuro@eventdeck.pl

O SIGNATURE

Signature Fencing and Flooring to doskonale znany na świecie producent systemów, przenośnych podłóg oraz systemów przenośnych i mobilnych dróg w celu zabezpieczenia powierzchni użytkowej przed zniszczeniem oraz bezpiecznego ich użytkowania. Firma posiada również specjalny odział zajmujący się wszelkiego typu mobilnymi ogrodzeniami i formami barykad dostosowanych do wszystkich zastosowań.

Produkty oferowane są na całym świecie  bezpośrednio przez sieć wykwalifikowanych lokalnych przedstawicieli i agentów sprzedaży.

Jako dodatek do systemu mat DuraDeck® posiadamy w swojej ofercie szereg przenośnych systemów zabezpieczenia powierzchni doskonale pasujących do wszelkich zastosowań, jak: podłogi do namiotów, podłogi do zastosowań wojskowych, koncertów stadionowych, sztucznych lodowisk oraz jako zabezpieczenie wykładzin sportowych i wiele innych.
W celu zapoznania się zapraszamy na www.eventdeck.pl

Nasza firma to nie tylko producent szerokiej gamy produktów, doskonale znamy ich zalety, ponieważ sami ich używamy. Jest to możliwe poprzez szeroką sieć wypożyczalni w USA, jak i na świecie. Ten sposób użytkowania własnych produktów sprawia, że są one jeszcze bardziej modernizowane i udoskonalane - swoje korzyści zaobserwujesz już od pierwszego użycia.

Wszystkie nasze produkty posiadają wysoką jakość wykonania oraz podlegają wysokiej kontroli jakości, przez co pojedyncze elementy mogą przenosić niezwykle wysokie obciążenia w sposób trwały i powtarzalny, a wszystkie produktu objęte są długoletnią gwarancją co sprawia że produkt będzie doskonale służył przez lata.

Wierzymy, że źródłem naszego sukcesu jesteś także Ty, nasz najważniejszy klient.
Więc zachęcamy do dzielenia się z nami odczuciami, wrażeniami i spostrzeżeniami odnośnie naszych produktów, co pomoże nam jeszcze lepiej przygotować się do Twoich potrzeb.