zobacz film o duradeck tel. (+48) 698 616 848 | biuro@eventdeck.pl

PRODUKTY

Maty DuraDeck są produkowane w wyjątkowo wysokich standardach i przy użyciu wysoce mocnego i wysoce gęstego polietylenu (HDPE). Każdy panel to jednolita konstrukcja specjalnie wyprofilowanego materiału, zapewniającego większa odporność niż systemy wielowarstwowe lub laminowane. W swojej budowie nie posiadają słabych punktów mogących spowodować uszkodzenia, złamanie czy rozwarstwienie. Maty DuraDeck to produkt odporny chemicznie oraz odporny na warunki atmosferyczne, zawiera dodatki stabilizacyjne UV zapobiegające blaknięciu w przypadku przebywania na słońcu.

Każdy panel posiada wyjątkowy wzór wytłoczony na obu stronach powierzchni, zapewniający doskonałą trakcję dla prawie wszystkich rodzajów urządzeń, sprzętu, pojazdów, wózków, dźwigów i ruchu pieszego. Doskonałe zastosowanie na podmokłym terenie, błocie, piasku i innym miękkim podłożu umożliwia każdorazowe wejście na teren prac i swobodne poruszanie się oraz ochronę powierzchni poniżej.

Maty DuraDeck mogą przenosić ciężary do 80 ton zależnie, od jakości i składu, konsystencji podłoża. Umożliwia poruszanie się i przenoszenie ciężkich ładunków po prawie wszystkich typach powierzchni sportowych za pomocą wózków widłowych, dźwigów, umożliwia ustawianie scen, agregatów prądotwórczych i innych sprzętów przewożonych na kołach pneumatycznych. W przypadku stosowania na terenach podmokłych, śliskich zalecane jest użycie metalowych elementów łączących DuraLink™.

DuraDeck oferuje kilka możliwości łączenia zależnie od rodzaju powierzchni, na jakiej układane są maty lub zależnie od rodzaju działającego obciążenia. Każdy panel posiada przygotowane otwory łączeniowe, które umożliwiają łącznie równolegle obok siebie lub tworzenie wzoru typu ”mur” w celu zwiększenia wytrzymałości.
Stwórz własne przenośne drogi, powierzchnie, ciągi piesze za pomocą mat DuraDeck.

3 WERSJE DURADECK